Przyczepy kempingowe wynajem MazuryWypożyczalnia przyczep kempingowych Mazury

Ważne informacje

Ogólne:

  1. Najemca płaci kwotę 200 zł. w przypadku oddania pojazdu z nie opróżnionym WC. Zwracana przyczepa powinna być sprzątnięta i umyta, w przeciwnym razie koszt posprzątania będzie pokryty z kaucji.
  2. Usługa zaprowadzenia przyczepy na nasz Camping (doprowadzenie na Camping, ustawienie i wypoziomowanie, podpięcie do prądu) – 100zł.
  3. Jeśli nie odpowiada Państwu nasza lokalizacja lub nie mają Państwo odpowiednich uprawnień czy samochodu do ciągnięcia przyczepy wychodzimy temu naprzeciw i oferujemy możliwość podstawienia przyczepy kempingowej w dowolne miejsce na terenie całego kraju. Koszt podstawienia jest wyceniany indywidualnie.

Prawo jazdy jakie posiadamy i uprawnienia z nim związane:

Prawo jazdy kat. B uprawnia do kierowania (Kodeks drogowy – dział IV, rozdział 1, art. 88, pkt 3):

  1. a) pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5t, z wyjątkiem autobusu lub motocykla,
  2. b) pojazdem, o którym mowa w literze A, z przyczepą o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej masy własnej pojazdu ciągnącego, o ile łączna dopuszczalna masa całkowita zespołu tych pojazdów nie przekracza 3,5t.

DMC (Dopuszczalna Masa Całkowita) samochodu (holownik) + DMC przyczepy NIE MOGĄ przekroczyć 3,5t. W przeciwnym wypadku kierowca potrzebuje prawo jazdy kat. B+E.

Prędkość:

Zgodnie z art. 20 Prawa o ruchu drogowym w Polsce pojazd wraz z przyczepą może się poruszać z prędkością:

  1. a) na autostradzie, drodze ekspresowej lub drodze dwujezdniowej co najmniej o dwóch pasach przeznaczonych dla każdego kierunku ruchu – 80 km/h,
  2. b) na pozostałych drogach – zgodnie z kodeksem o ruchu drogowym.

Bagaże w przyczepie:

Dla właściwego zachowania się na drodze przyczepy, ważne jest by zbytnio nie obciążać przyczepy dodatkowym wyposażeniem, zwłaszcza w jej przedniej i tylnej części – może to spowodować utratę jej stabilności podczas jazdy.

Oświetlenie:

Wskazane jest, by dokładnie oczyścić gniazdo podłączenia elektrycznego przyczepy – zapewni to poprawne działanie jej oświetlenia zewnętrznego.

Podstawą szczęścia jest wolność – a wolność to podróże.
Chcesz zwiedzić Warmię i Mazury? Może morze Cię przyciąga?
Albo po prostu zostań u nas – na Campingu Nr 10 w Tumianach. Każdy kierunek jest dobrym pomysłem, a nasze przyczepy pozwalają Państwu zasypiać i  budzić się w komfortowych warunkach, w pięknych miejscach.
Sprawdź nas i oceń możliwości…
A potem zdecyduj gdzie się wybierzesz wraz z naszą przyczepą.

Zapraszamy! Sprawdź nasze przyczepy już dziś!